Handmade market a mini gastro night

Už tuto sobotu, 28.8. se v Rožnově pod Radhoštěm bude konat další Handmade market – vyrobeno s láskou. Akci tradičně zaměřenou na českou autorskou tvorbu se letos pořadatelka rozhodla pojmout malinko jinak a trh bude poprvé rozšířen o tzv. mini gastro night.

Jak to bude celé vypadat?

Celý den je rozdělený do pomyslných bloků, které se však postupně během dne prolínají. Prvním pomyslným blokem je samotný market, který bude trvat jako vždy od 9:00-16:00. Prodejci nabídnou nejrůznější výrobky originálního vzhledu a hlavně českého původu.

 

Někteří prodejci se však rozhodli zůstat a budou tak součástí dalšího dění, které pak bude pokračovat večerním programem, který skončí úderem 22. hodiny. 

Druhým pomyslným blokem je dětský program. Od oběda se nejmenší návštěvníci mohou těšit na skákací hrad. Poprvé se navíc představí Cirkus bez šapitó, a děti tak budou mít možnost zkoušet si různé aktivity jako je žonglování nebo cviky na hedvábných stuhách. Pro ty úplně nejmenší bude připraveno malování na obličej. Aktivity určené pro děti budou k dispozici do 18:00.

 

 

 

 

Pro nadšence chuťových zážitků pak bude připraven gastro blok pod jménem “mini gastro night” a možnost posezení a poslechu hudby. I když je tato část nazvaná “night”, což znamená anglicky “noc”, občerstvení bude k dispozici prakticky celý den od rána.

V okolí hudebního altánku, který se nachází v bezprostřední blízkosti jezírka v rožnovském parku bude umístěno zhruba 10 stánků s občerstvením. Těšit se můžete na výborné sushi, skvělé burgery, veganské občerstvení, voňavou kávu i zákusky. Chybět nebude ani pivo nebo míchané nápoje. Občerstvit se můžete od dopoledních do pozdních večerních hodin.

 

 

 

Slovo night jsme do názvu zvolili, abychom zdůraznili, že návštěvníci se mohou zastavit taky pozdě odpoledne a večer. Od 17:00 bude na místě hrát DJ a o dvě hodiny později, tedy v 19:00 rozsvítíme okolní stromy do pestrých barev. Vytvoříme tak jedinečnou atmosféru, kterou si jednoduše nemůžete nechat ujít.  

 

 

Těšíme se na vás!