Workshopy na vsetínském Marketu

Už v neděli se potkáme na prvním vsetínském Handmade marketu. Kromě necelé padesátky tvůrců a výborného občerstvení se ale budete moci zúčastnit také několika workshopů, chcete-li tvořivých dílniček. Vyberete si tu svou?

Vypichované vánoční aranžmá

Svatební servis a floristické služby Pro ten okamžik a jejich zakladelka si pro připraví krásný workshop, ze kterého si vy nebo vaše děti odnesete krásné vánoční aranžmá. Necháme na vás, zda si v dílničce necháte děti a projdete si market nebo si něco vytvoříte společně, pod vedením profesionálky to dopadne skvěle!

Vypichovaný věnec od Pro ten okamžik /ilustrační fotka/

 

Dřevěné fotoalbum

Díky originálním výrobků Dřevěné fotoalbum si můžete uchovat své vzpomínky navždy. Nejenže si je budete moci zakoupit přímo v kulturním domě, ale mimo ně si také něco ze dřeva vytvoříte. Rytí dlátkem do dřevěných destiček dle připravených předloh je zajímavou aktivitou pro děti i dospělé.

Dílnička dřevorytí do tabulek od DŘEVĚNÉ FOTOALBUM.

 

Pískohraní

Spousta jemných barevných písků, lepidlo a taktéž obrovská škála obrázkových předloh, se kterými si především děti budou moct vytvořit svůj obrázek, to je kreativní Pískohraní. Z minulých marketů víme, že jde o aktivitu velmi oblíbenou, a navíc si na místě může Ježíšek na poslední chvíli přímo nějakou z připravených sad pořídit.

Ilustrační fotka

 

 

Dřevěné magnetky

Pod vedením Jitky Steinbach budete tvořit ve stylu folkloru. “Je to vlastně dřevěný výřez, různé tvary, můžete třeba natřít podkladovou barvu a potom bílou namalovat vzor, ornament. Místo magnetky si z výřezu můžete vytvořit třeba přívěšek”, dodává tvůrkyně.

Folklorní vzory má tvůrkyně v malíčku.