Workshopy na Handmade marketu 2018

Letošní market bude nově nejen ve znamení jídla, ale také ve znamení kreativních workshopů. Na program jsme jich zařadili hned několik. Některé jsou přístupné bez přihlášení, na jiné je nutné přihlásit se závazně.

1. Workshop balení dárků

Kvalitní designové papíry české výroby, káva a vedení příjemné lektory a zakladatelky studia Baleno krásně. To Vás čeká na workshopu, na kterém se seznámíte s různými technikami balení vánočních dárků. V ceně 690,- korun je zahrnut veškerý materiál a pomůcky, které budete potřebovat, včetně visaček a lepicí pásky. Práci s papírem Vám zpříjemní také káva nebo čaj dle Vašeho výběru a voda.

Nutné přihlášení předem na emailu info(at)slaskouvyrobeno.cz! Workshop se koná v horním salonku po schodech nahoru a doprava.

Dobra trvání: 2,5-3 h

Start: 9:30

2. Workshop Voskované plátýnko

Přemýšlíte někdy o tom, kolik odpadu Vaše domácnost vyprodukuje? Pod vedením paní Mizíkové z vigantické Pastelky budete mít možnost vyrobit si vlastní ekologické plátýnko pro skladování potravin. S pomocí vosku, žehličky a plátna si vykouzlíte krásnou praktickou pomůcku díky které už nebudete muset potraviny balit do plastových fólií. 

Ilustrační foto

Nutné přihlášení předem na emailu info(at)slaskouvyrobeno.cz! Workshop se koná v horním salonku- po schodech nahoru a doprava.

Doba trvání: 1,5-2 hod

Start: 12:30

3. Workshop Makramé náramek

Krásné náramky z přírodních materiálů si Vy nebo Vaše dítě vyrobíte pod vedením Petry Dobešové z Amazónico design. Ceny se budou lišit od použitých materiálů od 70,- Kč (náramek s dřevěnými korálky), náramek s amazonskými semeny či přírodními kameny 90,- až 200,-Kč. Na tento workshop není potřeba hlásit se předem.

Zda si vyrobíte náramek nebo zabalíte dárečky blízkým na Vánoce,  už necháme ve Vaší režii.  Věříme však, že Vám tyto aktivity zpříjemní návštěvu Handmade marketu.