Vyhrajte účast na workshopu s Baleno krásně

Asi to všichni alespoň trošku znáte. Vánoce se kvapem blíží, předvánoční  stres se střádá. Po dotazech z okolí typu ”a už máš napečeno?” Vám jen na mysli vyvstane další úmorná skutečnost a to, že vlastně ještě ani nemáte nakoupené dárky…a pak vzápětí..věčný boj s lepící páskou, křivě ustřižené papíry…a kdy je vlastně zabalím? 

Letos máte možnost vyřešit to malinko jinak.
Jak už jsme uvedli v předchozím příspěvku, na Handmade Marketu v Rožnově pod Radhoštěm Vám letos zprostředkováváme kurz balení dárků s Baleno krásně. A navíc někdo z Vás dokonce ušetří kurzovné a získá jej zcela zdarma. 

Pravidla soutěže

Soutěž, která spočívá v co nejtrefnějším a potažmo nejvtipnějším udělení komentáře k fotografii na našem facebookovém profilu. Soutěž je sice zveřejněna skrze stránky společnosti Facebook Inc., ale pamatujte, že ta s ní nemá vůbec nic společného.

Komentovat můžete do 4.11.2018, do 4:11. Komentáře přidané po uplynutí tohoto termínu se do soutěže nepočítají. V týž den vybereme jednoho šťastlivce, který si letos zabalí dárky v klidu a pod profesionálním dohledem.

Výherce si výhru může vybrat pouze a jen v den konání akce Handmade market – Vyrobeno s láskou v Rožnově pod Radhoštěm, v termín konání kurzu.

Výherce vyhlásíme na naší stránce  4.11. 2018, a následně jej požádáme o sdělení kontaktu, na kterém se budeme moci domluvit na podrobnostech předání výhry.

Budeme se těšit na viděnou v Rožnově!

Soutěž organizuje zakladatelka Handmade market – Vyrobeno s láskou, Monika Kaličinská, IČO 07550740.