Přihlásit se tady

Můžu se přihlásit, když jsem ještě nikdy neprodával(a) takto veřejně?

Nezáleží zrovna na tom, zda jste šikovný začátečník či zběhlý profesionál. Šanci dáváme každému, kdo nás svou tvorbou zaujme. Hledáme všechny výrobky od oděvů, textilních výrobků, keramiky, šperků a bižuterie, doplňků módních i do domácnosti přes domácí potraviny a kosmetiku až po hračky, deníky a další. Jediné, co rozhoduje, je originalita a design.

Můžu se přihlásit, když nemám živnostenský list?

Ano, můžete. V případě, že se výrobě nevěnujete soustavně, a tedy prodáváte jednorázově, není taková činnost podle platných zákonů ČR považována za podnikání.

Potřebuji k prodeji pokladnu EET?

Ne, nepotřebujete, pokud prodáváte produkty vlastní výroby. EET potřebujete v případě, že hodláte prodávat nakoupené zboží (maloobchod).

Kolik mě bude účast na Marketu stát?

K pronájmu máme vždy omezený počet míst a stolů. Ceny za den/místo se pohybují v rozmezí od 450-1000 Kč v závislosti na velikost prodejního místa (možnosti naleznete přímo v přihlášce).

Můžeme se o jedno místo podělit ve dvou?

Ano, můžete. V přihlášce vyplňte obě Vaše jména i sortiment, vyberte požadované místo.

Jak se dozvím, že jsem byl(a) vybraná?

Vyrozumění o tom, že jste vybráni posíláme průběžně, a to na email, kterým se přihlásíte do přihlašovacího formuláře výše.

Jak probíhá úhrada za mnou vybrané místo?

Úhrada probíhá formou převodu na účet. Podklady k platbě zasíláme s předstihem před konáním akce.

Co když se přihlásím, zaplatím, ale nemůžu se zúčastnit?

Pokud po uhrazení poplatku za účast zjistíte, že se nemůžete akce zúčastnit, bude tento poplatek vrácen zpět, pouze v případě, že nás o neúčast vyrozumíte do 2 kalendářních týdnů před konáním akce a my máme možnost nahradit Vás někým jiným.

Můžu z akce odejít dříve?

Vyklizení prodejního místa není možné dříve než před oficiálním koncem akce, pouze v případě, že své zboží vyprodáte.