Kulišárny

Představujeme Vám eshop kulisarny.cz, které se staly partnerem letošního frenštátského Handmade marketu. Jedna z jeho zakladatelek, paní Kateřina Stolářová nám o svém e-shopu pověděla malinko více. Katko, o Vás už víme, povězte nám, kdo ještě za e-shopem stojí? E-shop jsem založila společně se svojí přítelkyní Šárkou Martincovou, s kterou jsme se seznámily právě díky společnému zájmu a to výrobě dětských klipů na dudlíky a kousátek. Paradox je, že jsme se osobně nikdy nesetkaly. Každá bydlíme na jiné straně republiky, ale od začátku jsme byly na stejné vlně, a tak vznikly Kulišárny. Obě jsme taky mámy na mateřské dovolené.
Sortiment z e-shopu Kulišárny
Pojďme na začátek, jak jste se dostaly k tomu, že jste si založily e-shop?  Vše začalo prodejem našich věcí na různých portálech pro maminky. Zájem o naše výrobky byl postupem času čím dál tím větší. Najednou už bylo časově nemožné stíhat vše vyrábět a k tomu ještě vyřizovat korespondenci a administrativu okolo. Abychom si práci lépe zorganizovaly, přišel nápad na spuštění e-shopu. Nyní už máme pod sebou 4 další šikovné maminky, které pro nás šijí, háčkují, apod., což je také jedna z myšlenek, které se snažíme držet. Zaměstnávat maminky na mateřské dovolené a nechat je tak přivydělat si v tomto jejich období. Jaké byly úplné začátky?  Začátky nebyly až tak náročné, jak by se zdálo. Začínaly jsme na pár kusech za týden. Zlom však nastal asi po roce fungování Kulišáren, kdy jsme přestaly nápor objednávek stíhat a musely si k sobě přibrat posilu. Jelikož jsme mámy na plný úvazek musíme pracovat hlavně v noci. Kulišárny ale milujeme, takže to ani nebereme jako práci, ale jako hodně náročný koníček. Nebála jste se neúspěchu?  Bojíme se pořád:-) Na trhu je spousta alternativních výrobků, ale věříme, že námi vytvořený design a to, s jakou péčí a láskou jednotlivé výrobky tvoříme, lidé jednoduše ocení. Záleží nám také na kvalitě, takže věříme, že toto je ta správná formule, díky které se k nám zákaznice budou rády vracet.
Sortiment e-shopu Kulišárny
Proč by maminky měly nakupovat právě u Vás?  Hlavní výhodu vidíme v tom, že jsme taky mámy malých dětí, a tak dokážeme nabídnout přesně to, o čem víme, že pomáhá nám samotným. Věci máme odzkoušené na vlastních dětech. Přidanou hodnotu taky vidíme v originálních kouscích, které jinde nenajdete. Nabízíte něco navíc?  Základem jsou především s láskou vyráběné, kvalitní české výrobky. Věříme, že právě to z nich naši zákazníci ucítí. Dále u nás neplatíte poštovné při nákupu nad 1000,- a při nákupu nad 1500,- obdržíte dáreček. Často pořádáme na našem facebooku a instagramu různé soutěže. Jako třešinku nabízíme možnost zabalit balík jako dárek, takže ten, kdo jej od Vás obdrží, bude mít o to větší radost.