Jaké workshopy na Vás čekají ve Frenštátě?

Stejně jako v Rožnově pod Radhoštěm, tak i ve Frenštátě budou mít návštěvníci možnost zúčastnit se některého z připravovaných workshopů. Zjistěte o nich více, ještě než dorazíte na místo.

Výroba plátěného ubrousku

Pod vedením Mirky Mizíkové z rožnovské Pastelky si za pomocí žehličky, vosku a barevného plátýnka vyrobíte elegantní doplněk do kuchyně. Díky němu už nebudete potřebovat plastové potravinářské fólie. Vosk, který zažehlíte do plátna učiní z ubrousku skvělou pomůcku, která uchová potravinám veškerou čerstvost. Workshop bude otevřen od 12:30 v horním salonku Městského kulturního střediska.

Cena: 150,-


Výroba plátěné nákupní tašky

Ve znamení redukce odpadové stopy se ponese i další workshop. Pod vedením sympaťáků z ostravského Atelieru Koira Kissa si vyrobíte plátěnou tašku s originálním potiskem dle vlastního výběru. Workshop bude probíhat celý den.

Cena: 90,-


Montessori školička Na vlně

I ti nejmenší si přijdou na své a to na pódiu. Děti si tu pod vedením pedagogických pracovníků budou moci zkoušet nejrůznější činnosti pro rozvoj motoriky a trénink běžných denních činností.

Cena: zdarma


Kreativní workshopy s Modrou spirálou

Pod dohledem paní Havelkové z frenštátské Modré spirály si za dobrovolný příspěvek vyrobíte vánoční andělíčky, srdíčka, stromečky či polštářky z pohanky. Zdarma si pak děti namalují vánoční obrázek technikou “vodovka a voskovka.”

Cena: dobrovolný příspěvek


Zero waste beseda

Prodiskutujte problematiku odpadů a jejich minimalizace v domácnosti s Hanou Halaštovou, majitelkou bezobalového obchodu v Rožnově pod Radhoštěm. Jak s minimalizací odpadu začít? Co mi přinese? I na tyto otázky naleznete odpovědi.  Bude Beseda bude probíhat v horním salonku, od 13. hodiny, připojit se můžete kdykoliv.

Cena: zdarma

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.