Handmade markety 2019

Přípravy Marketu jsou v plném proudu a letos nám to dává opravdu zabrat. Chceme vás potkat ve více městech, což samozřejmě obnáší i více práce a “lítání” okolo příprav. Zároveň mám letos hned několik poprvé a tak jsme sami zvědaví, jak se vám budou líbit.

 

Už za tři týdny, tedy 16.11. 2019 začneme šňůru Marketů ve Frýdku-Místku. Celkem 46 prodejců bude připravených na vaši návštěvu v krásném sále Národního domu. Ve F-M jsme letos poprvé, ale rozhodně se bude na co těšit. Kreativní workshopy pro děti a dospělé vás zabaví a ještě se při nich něco naučíte. Dejte si skvělou kávu a něco k zakousnutí a prohlédněte si vše, co nabízí lokální tvůrci. 

 

 

O týden později pak budeme celý víkend v Rožnově pod Radhoštěm. Letos prvně od roku 2013 změní Market místo konání a přesune se ze Společenského domu v parku o kousek dále do nově zrekonstruované budovy bývalé textilky, Brillovky. Moderní vnitřní prostory mají rozhodně co nabídnout. Stejně tak i nádvoří budovy, kde bude po dobu konání akce k dispozici několik foodtrucků a stánků s občerstvením.

 

Poslední market bude hostit město Vsetín. Dolní a horní foyer tamějšího kulturního domu obsadí 15.12. necelá 50 prodejců. Už teď víme, že nabídka bude velmi pestrá a vy si budete moct nakoupit poslední dárečky před blížícími se Vánocemi.