Co nabídne letní market v Rožnově pod Radhoštěm?

Každoroční Handmade market dostal pro letošek nový kabát a uskuteční se zcela poprvé venku. Pěší zóna městského parku v Rožnově pod Radhoštěm se v sobotu 29.8. promění v přehlídku krásných a hlavně kvalitních českých výrobků. Na značkách budeme od 9:30-17:00.

Přijďte se jen tak porozhlédnout nebo třeba i nakoupit. Najdete spoustu designových výrobků od oblečení pro děti, přes šperky, porcelán, módní doplňky a oblečení až po kreativní diáře. 

Projděte se po parku s výbornou kávou nebo vychlazeným proseccem od rožnovské kavárny Lujza, která kromě nápojů nabídne také výborné dorty. 

Mlsné jazýčky si také nenechají ujít stánek, který nabídne mléčný karamel – ovoce jím polité je skutečná lahoda a navíc neobsahuje žádná éčka ani chemii.

Pokud vás zastihne hlad, jistě si vyberete u stánku Shams food. Egyptské a marocké speciality jsou voňavé, ale hlavně chutné a nabídnou veganské varianty občerstvení

Pokud k nám zamíříte se svými ratolestmi, můžete je nechat vyřádit se na hlídaném skákacím hradu, který bude připravený od 12:00. Na workshopu od pískohraní si zase děti mohou po celý den vytvořit obrázek za pomocí šablon a jemných barevných písků.

Věříme, že tato přehlídka více než třiceti vybraných výrobců vás dokáže přesvědčit o tom, že české výrobky mají úroveň a zaslouží si naši podporu.

Na viděnou v parku!