CO JE TO MARKET

Handmade market je akce zaměřená na podporu a propagaci lokálních tvůrců a jejich výrobků. Nechceme podporovat levný dovoz nekvalitních věcí, ale naopak bychom rádi poukázali na známou českou tvořivost a originalitu.

Příjemná hudba, skvělá káva, fantastické občerstvení, setkání s přáteli a u toho navíc nakoupit, třeba na blížící se Vánoce. Přesně to můžete čekat od Handmade marketu. Letos se potkáme ve 3 městech. Začneme ve Frýdku-Místku, pokračovat budeme v nových prostorech v Rožnově pod Radhoštěm a vše zakončíme těsně před Vánocemi, ve Vsetíně.

Přesvědčte se, že stylový šperk, oděv či bytový doplněk může vyrábět třeba i Váš soused nebo kolegyně z práce.

Kdo se může na Market hlásit?

Přihlásit se může kdokoli, téměř s čímkoliv.  Přihlášení prodejci postupně procházejí výběrem tak, aby nabídka byla co nejpestřejší. Najdete zde širokou škálu výrobků od šperků, přes oblečení až po doplňky do domova či kosmetiku.

Co na Marketu najdu?

Na každé akci se kromě prodejní výstavy, můžete také těšit na originální doprovodný program ve formě workshopů nejen pro děti, ale také pro dospělé.

V těchto tvořivých dílničkách si můžete vyzkoušet rozličné techniky zdobení a výroby drobných ozdob a výrobků. Na památku
si je odvezete domů nebo obdarujete blízké.

Od letoška se návštěvníci Marketu navíc mohou těšit na parádní občerstvení od mladých cateringových firem. Připraveny budou čerstvé zákusky, slaný bar, káva a spousta dalších dobrot.