CO JE TO HM

 

Handmade market je akce zaměřená na podporu a propagaci českých výrobců. Nechceme podporovat levný dovoz nekvalitních věcí, ale chceme poukázat na českou tvořivost a zručnost.

Akce se poprvé konala na podzim 2013 a setkala se s úspěchem, proto se dočkala i dalších opakování.

Handmade market se koná vždy v předvánočním období, protože věříme, že právě v tomto období je zájem o výsledky tvorby našich prodejců nejlepší. Jednoduše jde o ideální příležitostí vybrat a pořídit originální a kvalitní výrobky pro své blízké na jednom místě a zároveň se přesvědčit, že stylový šperk, oděv či bytový doplněk může vyrábět třeba i Váš soused.

Přihlásit se může kdokoli, téměř s čímkoliv. Přihlášení prodejci postupně procházejí výběrem tak, abychom vždy nabídli co nejširší paletu výrobků od šperků, přes oblečení až po doplňky do domova či kosmetiku.

Příjemná hudba, fantastické občerstvení a káva, setkat se se známými a prohlédnout si a nakoupit na Vánoce. Přesně to můžete čekat od Handmade marketu.

Na každé akci se kromě prodejní výstavy, můžete také těšit na originální doprovodný program ve formě workshopů nejen pro děti, ale také pro dospělé.

V těchto tvořivých dílničkách si můžete vyzkoušet rozličné techniky zdobení a výroby drobných ozdob a pak si je na památku odvézt domů.